KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 11587098
nr 1158 7098
Gudmar Olovson
(1936-2017), Sverige
Gravyrer, 6 st, 1976. Akvatint, signerad och numrerad 34/150, Julin & Cie - Stockholm-Paris. Bladets mått: 61x46 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 29 januari 2018
kl 19:20:23
2.000 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
Gudmar Olovson
Läs mer om Gudmar Olovson